Ubezpieczenia

Link4 wprowadza nowe pakiety ubezpieczenia assistance

poleć drukuj

Link4 wraz z początkiem lutego wprowadził do swojej oferty nowe pakiety car assistance w dwóch wariantach – Auto Assistance oraz Auto Assistance Plus.

Nowe pakiety Link4 posiadają rozwiązania, które zapewnią klientom lepsze warunki ubezpieczenia, m.in.:

  • Assistance obejmuje zarówno terytorium Polski jak i Europę
  • Pomoc organizowana jest bez względu na odległość w jakiej klient znajduje się od domu
  • Decyzję o miejscu odholowania pojazdu, podejmuje klient
  • Koszty wynajmu samochodu zastępczego pokrywa Link4 (na okres 14 dni (w sytuacjach związanych z wypadkiem lub kradzieżą, 7 dni w sytuacji awarii auta).
  • Link4 organizuje pomoc w przypadku rozładowania akumulatora, braku benzyny, problemów z kołem, zgubieniu kluczyków czy wymianie żarówek.
  • Jeżeli na skutek zatankowania niewłaściwego paliwa lub jego zamarznięcia pojazd został unieruchomiony Link4 organizuje naprawę na miejscu zdarzenia lub odholuje auto do wskazanego przez klienta miejsca.
  • W sytuacji, gdy pojazd został unieruchomiony poza granicami kraju, Link4 organizuje transport w celu odbioru pojazdu (jeśli odległość przekracza 1.000 km Link4 opłaci podróż samolotem).

W zależności, gdzie nastąpi zdarzenie objęte ubezpieczeniem Link4 gwarantuje nocleg aż do 5 dni lub transport kierowcy i pasażerów do wskazanego miejsca, w niektórych przypadkach zapewnia kierowcę zastępczego. Jeśli zajdzie taka potrzeba Link4 zorganizuje opiekę nad dziećmi, zwierzętami oraz transport sanitarny. Zorganizuje i pokryje koszty wizyty osoby bliskiej, a także pomocy psychologa.
Klienci mają zapewnione darmowe parkowanie auta na parkingu strzeżonym np. w sytuacji gdy warsztat jest zamknięty oraz pomoc w złomowaniu pojazdu. Dodatkowo klient może skorzystać z pomocy informacyjnej.

Klienci, którzy mają wykupione ubezpieczenie OC w Link4 mogą bezpłatnie skorzystać z Programu Pomocy z Samochodem Zastępczym, który zapewnia organizację oraz pokrycie kosztów pomocy w razie wypadku lub kradzieży pojazdu na terenie Polski. W razie wypadku powodującego unieruchomienie pojazdu klient ma zagwarantowaną jego naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie do najbliższego warsztatu wskazanego przez Link4. Ubezpieczonemu przysługuje również pojazd zastępczy na okres do 3 dni. W momencie kradzieży, wypadku lub awarii klienci Link4 mogą również skorzystać ze wsparcia informacyjnego konsultantów Europ Assistance Polska obejmującego m.in.: informacje o rekomendowanych warsztatach, usługach pomocy drogowej oraz wynajmie pojazdów zastępczych.

– Bardzo cieszymy się z efektów wspólnej pracy z Europ Assistance Polska, która obsługuje pakiety ubezpieczeniowe. Mamy nadzieję, że nasi klienci będą mogli skorzystać w trudnych chwilach z profesjonalnej pomocy, jaką gwarantuje firma Europ Assistance – powiedział Marcin Niewiadomski, członek zarządu w Link4.

źródło: Link4


Tagi: , , , ,

Coraz większe straty finansowe Link4 Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4, sprzedające polisy przez internet i telefon, miało w 2009 r. 91,6 mln zł straty, blisko dwa razy więcej niż w 2008 ...
Nowa kampania reklamowa Link4 „Idealnie dopasowane ubezpieczenie” - takie jest przesłanie najnowszej kampanii Link4. Przekaz reklamowy skupiony jest na podkreśleniu, że ubezpieczen...
Dwa miesiące gratis w Link4 W Link4 wraca promocja „2 miesiące gratis”. Przez miesiąc na kupujących OC lub pakiet OC i AC czeka specjalna promocja cenowa. Klienci ubezpieczając s...
Ubezpieczenia Link4 w ofercie Open Finance Link4 zaczęło współpracę z Open Finance w zakresie ubezpieczeń nieruchomości. Sprzedażą polis mieszkaniowych Link4 zajmują się pracownicy Open Finance...
Link4 podsumowało ubiegły rok pod względem zachowa... Link4 podsumowało miniony rok w kategorii zachowań swoich klientów. W tym celu ubezpieczyciel zebrał dane aktywnych umów OC w 2011 roku. - W przewa...