Ubezpieczenia

O Leonis Direct


LEONIS DIRECT – Doradcy Ubezpieczeniowi XXI wieku! 

  

Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się doradztwem finansowym. Pod Marką LEONIS oferujemy naszym Klientom usługi związane z Finansowaniem (Kredyty, Pożyczki, Leasing). 

LEONIS DIRECT powstało natomiast, aby wydzielić usługi związane z Ubezpieczeniami.

 

 

Wierzymy, że przyszłość Doradztwa Ubezpieczeniowego, zwłaszcza Ubezpieczeń Majątkowych (komunikacyjnych) należy do Internetu, dlatego już dziś tworzymy firmę, której zadaniem jest sprostanie Państwa oczekiwań.

 

Swoje usługi staramy się realizować przy pomocy nowoczesnych kanałów komunikacji, tak aby zapewnić naszym Klientom maksimum wygody bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Współpracujemy z najlepszymi!

Posiadamy w całej Polsce sieć placówek partnerskich, dzięki czemu w razie konieczności nasi partnerzy są tuż obok Ciebie.

 

Selektywnie dobieramy Partnerów, dzięki czemu mamy pewność, że w przypadku osobistego kontaktu Klienta z naszym Partnerem obsługa będzie na najwyższym poziomie.

 

Cały czas się intensywnie rozwijamy, duży nacisk kładziemy na tworzenie nowoczesnych i wygodnych rozwiązań dla naszych Klientów.

Wierzymy, że dzięki coraz nowszym możliwościom technologicznym, doradztwo finansowe realizowane w naszym modelu biznesowym będzie jeszcze bardziej skuteczne oraz obdarzane przez Klientów jeszcze większym zaufaniem.

W kwestii formalnej jesteśmy Agentem Ubezpieczeniowym nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisanym na listę agentów KNF pod numerem 11303450/P (osoba reprezentująca: Wieczorek Tomasz – właściciel firmy).

Z naszych usług co miesiąc korzysta setki zadowolonych Klientów!

Zespół LEONIS

Ubezpieczyciele podyskutują o przestępczości Polska Izba Ubezpieczeń informuje, że w dniach 11-12 marca 2010 roku w hotelu Radisson BLU w Szczecinie odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja P...
Rekordowy okup pokryty przez ubezpieczyciela Padł kolejny rekord okupu za uwolnienie statku. Porwany na wybrzeżach Somalii w końcu listopada 2009 r. grecki supertankowiec Maran Centaurus został u...
Sprzedaż ubezpieczeń rośnie Wbrew obiegowej opinii, że pośrednictwo ubezpieczeniowe to schyłkowy zawód, z danych nadzoru wynika, że liczba agentów wyłącznych w ostatnich kilku la...
Kierowcy unikną podwójnego OC dzięki zmianom w pra... Podwójne OC to zmora niemałej liczby posiadaczy pojazdów mechanicznych. Jeśli Sejm zaakceptuje nową wersję ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, pro...
Obowiązkowe OC dla lekarzy Według nowych przepisów lekarze,są zobligowani do nabycia ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej. Obowiązkowe ubezpieczenie OC dotyczy według nowyc...
3 minuty - tyle potrzebujesz, aby poznać wysokość składki: