Ubezpieczenia

Polityka Prywatności

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności!

Leonis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności obowiązuje wszystkich użytkowników korzystających z serwisów  LeonisDirect.pl, osoby odwiedzające serwisy LeonisDirect.pl oraz subskrybentów darmowych oraz płatnych biuletynów informacyjnych LeonisDirect.pl

 

Korzystanie z serwisów LeonisDirect.pl oznacza akceptacja polityki prywatności.

 

DANE OSOBOWE

 

Dbamy o Twoje dane osobowe!

Wszystkie dane osobowe jakie nam przekazujesz  w procesie rejestracji, bądź składania wniosku o kredyt są starannie przez nas przechowywane i chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

Nie przekazujemy i nie sprzedajemy Twoich danych osobom trzecim (z zastrzeżeniem instytucji finansowych w przypadku składania wniosku o kredyt bądź inny produkt finansowy, które to dan muszą zostać przekazane, aby uzyskać decyzję o przyznaniu produktu finansowego).

 

NIEZAPOWIEDZIANE WIADOMOŚCI

LeonisDirect.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości do osób, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. LeonisDirect.pl nigdy, pod żadnym pozorem nie udostępnia danych kontaktowych klientów osobom/firmom trzecim.

 

PRAWA I OBOWIĄZKI

W każdej chwili mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji lub całkowitego usunięcia swoich danych z bazy danych LeonisDirect.pl. Jednocześnie mają Państwo prawo do rezygnacji z wszelkich otrzymywania materiałów informacyjnych. Dbamy o to, aby Państwa dane były pod ochroną i nie mogły być wykorzystywane przez osoby nieupoważnione.

O wszystkich zmianach w sposobie ochrony Państwa danych osobowych będziemy bezzwłocznie Państwa informować.