Ubezpieczenia

Warta wyróżniona w rankingu na najsilniejszą markę na polskim rynku

poleć drukuj

WARTA została uznana za jedną z najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku w rankingu Superbrands Polska 2012. Wyróżnienie przyznane przez ekspertów i konsumentów podkreśla wyrazisty wizerunek i pozycję ubezpieczyciela na polskim rynku.

Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd. po raz szósty wyłoniła najsilniejsze marki konsumenckie na polskim rynku. Wśród wyróżnionych marek po raz kolejny znalazła się WARTA.

Obecność WARTY w prestiżowym gronie firm Superbrands Polska 2012 jest dla nas bardzo cennym wyróżnieniem. To potwierdzenie, że eksperci  i  klienci widzą i doceniają wartość marki WARTA i nasze starania, by tę wartość utrzymać. Aby zbudować silną markę nie wystarczy długoletnia obecność na rynku. Na renomę trzeba zapracować i dbać o nią każdego dnia. Dlatego aktywnie podchodzimy do potrzeb współczesnego klienta i dynamicznie zmieniającego się rynku. Tworzymy coraz lepsze produkty, a nasi pracownicy w codziennej pracy starają się zapewnić klientom najwyższy standard obsługi. W ten sposób budujemy z naszymi klientami długofalowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku – mówi Bogusława Potacka, dyrektor Departamentu Marketingu i PR w Grupie WARTA.

Tytuł Superbrands jest prestiżowym wyróżnieniem, przyznawanym od 16 lat w ponad 85 krajach przez niezależną organizację The Superbrands Ltd. Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie sukcesów marek, które oferując konsumentom wyjątkowe korzyści, osiągnęły wysoką reputację, zdobywając również trwałą przewagę nad konkurencją.

Źródło: Warta


Tagi: , , ,