Ubezpieczenia

mBank promuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC

poleć drukuj

mBank rozpoczyna nową kampanię promującą ubezpieczenia komunikacyjne dostępne w ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych. Tym razem bank udowadnia, że tylko kosmici przepłacają za OC/AC swojego samochodu. Kampanii towarzyszy popularna wśród klientów promocja „Gwarancja Najniższej Ceny” ubezpieczenia zakupionego w mBanku.

Oferowane przez mBank ubezpieczenia OC/AC tradycyjnie mają najniższą cenę na rynku. Do końca roku bank dodatkowo ją gwarantuje, uruchamiając specjalną promocję, dzięki której klient, który znajdzie tańszą ofertę, otrzyma zwrot różnicy w cenie.

Najnowsza kampania dotyczy wprowadzonej promocji „Gwarancja Najniższej Ceny”.
Przygotowany na jej potrzeby spot telewizyjny nawiązuje do poprzednich odsłon reklamowych, jednak tym razem zamiast drwali, w samochodzie pojawia się nietypowy gość, przedstawiciel obcej cywilizacji. Nie ma on pojęcia o możliwości zakupu ubezpieczenia on-line, z najniższą składką i gwarancją najniższej na rynku ceny. mBank potwierdza: tylko kosmici przepłacają za ubezpieczenie.

Kampania z udziałem postaci kosmity zaplanowana jest do końca roku. Pierwsza jej odsłona będzie widoczna przez pięć tygodni, do drugiej połowy września w telewizji oraz internecie.

W telewizji spot będzie emitowany m.in. w kanałach: TVN , Polsat, Superstacja, Ale Kino, AXN, Canal+ oraz innych wybranych stacjach tematycznych.
Kampania internetowa swoim zasięgiem obejmie zarówno duże portale (WP, Gazeta.pl), serwisy tematyczne (autoTrader, iPolisa, otoMoto), YouTube, a także mailingi (Onet, WP, o2, etc) oraz serwisy mobilne (T-Mobile, Interia mobile).

Tradycyjnie, kampanię przygotowała agencja AMBASADA Brand Communication (Grupa Czteryczwarte), media zaplanował i zakupił dom mediowy MPG.
Spot wyreżyserował Filip Marczewski, którego nagradzany film „Bez wstydu,” można obecnie oglądać na ekranach kin. Produkcją zajął się dom produkcyjny Flota Filmowa.

Źródło: mBank


Tagi: , , , , ,

Liberty Direct umacnia swoją pozycję na rynku ubez... W I półroczu br. składka przypisana brutto Liberty Direct wzrosła do 61,8 mln zł w porównaniu z 38 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku. Oznac...
Przed kupnem ubezpieczenia sprawdź na czym polega ... Udział własny to ciekawa sprawa, o której jednak nie wszyscy kierowcy wiedzą. Z jednej strony, jeśli decydujemy się na niego sami i mądrze go określim...
Właściciele podtopionych samochodów otrzymają odsz... Posiadacze obowiązkowego ubezpieczenia OC nie mają możliwości z tej polisy pokrycia szkód samochodowych wywołanych przez powódź i podtopienia. ...
Nowa usługa w ubezpieczeniach PZU W drugiej połowie roku PZU ma wprowadzić na rynek nową usługę polegającą na tym, że po wypadku pokrzywdzony klient dostanie pojazd zastępczy, który ...
Dodatkowe zniżki przy zakupie polisy w Liberty Dir... Happyday.pl to następny portal zakupów grupowych, na którym dostępne są zniżki na polisy komunikacyjne Liberty Direct. Dla osób, które zrobią zakupy n...