Ubezpieczenia

Polisy OC i AC ze zniżką na 100-lecie grupy Liberty Mutual Insurance

poleć drukuj

Rusza promocja pakietów OC i AC w Liberty Direct zorganizowana z okazji 100-lecia grupy Liberty Mutual Insurance. Osoby, które podczas rozmowy z konsultantem Liberty Direct powołają się na informację o promocji lub podadzą hasło „100 lat”, otrzymają 100zł zniżki na polisy. Promocję, która potrwa do 23 lipca br. wesprze kampania e-mailingowa.

Polisy ze zniżką można kupić przez telefon dzwoniąc na numer: 22 589 95 01. Rozmowę konsultantem firmy można również zamówić poprzez formularz dostępny na https://www.libertydirect.pl/partnerzy/20120710/. Promocja skierowana jest do osób, które dotychczas nie były Klientami Liberty Direct. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się pod adresem: https://www.libertydirect.pl/partnerzy/20120710/Regulamin.pdf.

Grupa Liberty Mutual Insurance, do której należy Liberty Direct, powstała w 1912 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Siedzibą firmy został Boston w stanie Massachusetts, gdzie zatrudniając 15 pracowników spółka zaoferowała Klientom pierwsze polisy. Początkowo firma koncentrowała się na sprzedaży ubezpieczeń pracowniczych, a następnie zaczęła rozwijać sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, by z końcem lat 30-tych stać się największym ubezpieczycielem majątkowym w Stanach Zjednoczonych. Dziś Liberty Mutual Insurance jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową, zatrudniającą ponad 46 tys. pracowników i świadczącą kompleksowe usługi w 26 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma jest jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych w USA, zajmującą 84 miejsce na liście Fortune 500.

Osoby, które zdecydują się na ubezpieczenie samochodu będą mogły skorzystać z szerokiej ochrony oferowanej w ramach pakietu OC z Mini Assistance i AC Standard, który obejmuje:

  • Szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu lub jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek wystąpienia huraganu, gradu, powodzi czy pożaru.
  • Pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego i poszkodowanego oraz pomoc informacyjną.

 

Źródło: Liberty Direct


Tagi: , , , ,

Ubezpieczenia OC promowane podczas kampanii reklam... Liberty Direct rozpoczął kampanię reklamową promującą ofertę ubezpieczeń OC. Koncepcja kampanii powstała w oparciu o wyniki zestawienia opracowanego p...
Obowiązkowe ubezpieczenie OC lekarzy W Polsce jest ok. 120 tys. praktykujących lekarzy. Wprowadzenie takiego obowiązku to dobra wiadomość dla ubezpieczycieli. – Nie wiemy, ilu lek...
Ubezpieczenie OC obejmuje szkody nawet podczas pos... Studentka zaparkowała samochód na parkingu przy uniwersytecie. Obok zatrzymał się właściciel forda. Kiedy kupował telefon w pobliskim salonie, jego sa...
Axa Direct rozszerza swój portfel produktowy o ube... AXA Direct rozszerzyło swoją ofertę o ubezpieczenie motocykli. Klienci zainteresowani tego typu produktem mają do wyboru dwa pakiety ochrony ubezpiecz...
Warta Auto Szyby gwarantuje zachowanie zniżek Ubezpieczenie WARTA AUTO SZYBY gwarantuje klientom naprawę lub wymianę uszkodzonej szyby bez utraty zniżki za bezszkodową jazdę w AC. WARTA oferuje...