Ubezpieczenia

Dodatkowe zniżki przy zakupie polisy w Liberty Direct

poleć drukuj

Happyday.pl to następny portal zakupów grupowych, na którym dostępne są zniżki na polisy komunikacyjne Liberty Direct. Dla osób, które zrobią zakupy na portalu Happybon za 39 zł otrzymają 250 zł. zniżki przy zakupie pakietu polis OC i Autocasco Standard w Liberty Direct.

– 211 zł to dla wielu kierowców bardzo atrakcyjna zniżka na polisę. Z tego względu bardzo chętnie korzystają oni z promocji cyklicznie organizowanych przez Liberty Direct w serwisach zakupów grupowych – komentuje Marta Perwenis, Kierownik Działu Sprzedaży Internetowej Liberty Direct. – Tym razem akcję organizujemy na portalu Happyday.pl, który dociera do użytkowników gazeta.pl oraz innych mediów należących do grupy Agora – dodaje Perwenis.

Zniżkowe bony można kupować na Happyday.pl od 28 do 30 grudnia br. lub do wyczerpania puli. Z kuponów uprawniających do zniżek na polisy w Liberty Direct będzie można skorzystać od 4 stycznia do 4 kwietnia 2012 r. przez stronę www.libertydirect.pl lub dzwoniąc na numer telefonu: 22 589 95 01.

Dla osób, które wykupią ubezpieczenie samochodu, Liberty Direct przygotowało szeroką ochronę, oferowaną w ramach pakietu OC z Mini Assistance i AC Standard. Produkt obejmuje:

  • Szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu lub jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek wystąpienia huraganu, gradu, powodzi czy pożaru.
  • Pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego oraz pomoc informacyjną.

Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych Klientów Liberty Direct. Nowy Klient jest to osoba, która nie miała aktywnej polisy w Liberty Direct w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

źródło: Liberty Direct


Tagi: , , , , ,

Jak dochodzić swoich spraw gdy uszkodzimy samochód... Eksperci internetowej porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl radzą, jak dochodzić swoich praw, w sytuacji gdy posiadacz pojazdu uszkodził nie ze swojej ...
Liberty Direct umacnia swoją pozycję na rynku ubez... W I półroczu br. składka przypisana brutto Liberty Direct wzrosła do 61,8 mln zł w porównaniu z 38 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku. Oznac...
Specjalna promocja w Allianz dla wybranej grupy kl... Od 13 do 19 września tego roku w Allianz Direct obowiązuje specjalna oferta cenowa skierowana do wybranych grup klientów ubezpieczeń komunikacyjnych. ...
Oferty polis w rankomat.pl rozszerzone o nową mark... Oferta polis porównywanych przez rankomat.pl została rozszerzona o ubezpieczenia proponowane przez You Can Drive (YCD), nową markę Ergo Hestia. Usługi...
Nowa kampania reklamowa Link4 „Idealnie dopasowane ubezpieczenie” - takie jest przesłanie najnowszej kampanii Link4. Przekaz reklamowy skupiony jest na podkreśleniu, że ubezpieczen...